Teden otroka® 2022

Osrednja tema letošnjega Tedna otroka, ki je potekal prvi teden v oktobru, je bila “SKUPAJ SE IMAMO DOBRO”.

Osredotočili smo se na pomen povezanosti, druženja, prijateljstev, pogovarjanja v živo, skupnih dogodivščin, sproščenosti in zabave. Skupaj smo se igrali, potepali, kuhali, skrbeli za boljše medosebne odnose, pozabili pa nismo niti na zabavo.

Teden otroka smo popestrili z različnimi aktivnostmi:

V PONEDELJEK smo se igrali družabne in socialne igre, učenci od 1. do 5. razreda so imeli naravoslovni dan – vožnja s pletno na Blejski otok.

V TOREK smo se pogovarjali in poslušali, igrali z baloni, učenci od 6. do 9. razreda so imeli športni dan in se vozili s skiroji.

V SREDO smo si pripravili kakav s smetano.

V ČETRTEK smo se sladkali s šmornom, predhodno pa so se učenci posebnega programa v okviru delovnega dne podali na lov za skritim zakladom.

V PETEK smo imeli čajanko in pričeli z ustvarjanjem skupne sestavljanke.