04 201 42 90

Na nepozabnem dogodku, ki ga je, 28. 4., ob predstavitvi svoje pete knjige Tudi ti si Angel: ljubezen in sreča organiziral Janez Štros (naš Angel), so člani Rotary Cluba Kranj in številni dobrotniki zbirali sredstva za OŠ Helene Puhar Kranj.

S ponosom in iskrenim spoštovanjem se zahvaljujemo vsem dobrotnikom, ki so za našo šolo zbrali donacijo v višini 10.000 EUR. Z zbranimi sredstvi bomo uredili in opremili zunanje igrišče. 

Za dodatno mero pozitivne energije in nasmehe na obrazih občinstva v Prešernovem gledališču Kranj je poskrbel Ansambel Saša Avsenika z vrhunskim izvajanjem brezčasnih melodij….Slovenija od kod lepote tvoje, Golica, Prelepi gorenjski svet…ter Prijatelji, ostanimo prijatelji. 

Še enkrat iskrena hvala vsem……..in…..ostanimo prijatelji.

Janez Cuderman, ravnatelj

Dostopnost